Domů / Tvorba webu

Tvorba webu

Tvorba vlastní webové stránky je dnes jednodušší než kdy předtím. Tvorba úspěšné webové stránky je stále náročný a dlouhý proces. Díky novým technologiím a inovacím, dokáže vytvořit vlastní internetovou stránku každý.

Dnes nemusíte vytvářet něco, co už bylo tolikrát vytvořeno. Vše již je připraveno k použití a instalace je velicesnadná. Stačí se držet předepsaného postupu a webovou stránku vytvoříte během pár chvil.

Než se pustíte do tvorby webových stránek III. díl

Žijeme v době technologií a internetu. Pro tvorbu webu není potřeba najímat grafika a programátora. Existují tzv. opensource CMS systémy, které jsou již hotové a připravené ke spuštění. Jsou modulární a snadno se ovládají pomocí myši. Díky tomu zvládnete vytvořit webové stránky se základní uživatelskou znalostí PC.

Celý článek

Než se pustíte do tvorby webových stránek I. díl

Nastartovat a provozovat webovou stránku na vlastní pěst, bez pomocí programátorů a webmasterů, se může zdát jako rozumná volba pro Vaší peněženku. A jak je známo, čas jsou peníze. Čím víc peněz chcete ušetřit, tím víc času budete muset investovat do vytváření webu. Následující pojmy musíte znát.

Celý článek