Domů / E-shopy / Negativní hodnocení, aneb zákazník má vždy pravdu!

Negativní hodnocení, aneb zákazník má vždy pravdu!

Zpětná vazba je důležitá pro každého podnikatele. Vždy mějte přehled o tom, co si o vás myslí vaši zákazníci. Co se jim líbí a nelíbí. Často to budou negativní názory. Ty jsou pro vás nejdůležitější. Pomohou vám se zlepšit. K zákazníkovi se chováme slušně a vždy reagujeme na jeho podněty. I když je to největší “blbec” na světě pamatujte, že zákazník má vždycky pravdu. Respektive zákazník nikdy neuzná, že pravdu nemá.

V dnešní době je pro nespokojeného zákazníka velice snadné poškodit vás prostřednictvím internetu. Každý srovnávač cen umožňuje ohodnotit obchod. Kvalitu, rychlost a komunikaci. Na facebook page je také možnost hodnocení, nebo přidání negativního příspěvku. Existují různá fóra. Všechny tyto negativní reakce uvidí potencionální nakupující.

Spokojený zákazník nehodnotí každý svůj nákup. Nespokojený zákazník ano.  Pamatujte, co je jednou na internetu, zůstane tam.

Máte osvojené všechny tyto dovednosti? Umíte jednat se zákazníkem a znáte dobře svůj produkt? Pak nastává ta správná chvíle “vlézt” na internet a oslovit milióny potencionálních kupujících. Neexistuje “jednodušší” způsob, než spustit vlastní e-shop.

Založit e-shop a spustit je relativně snadné. Zvládne to každý průměrný uživatel internetu za pár minut a s minimálními náklady. Ale mít e-shop který prodává je daleko těžší. Je to běh na dlouhou trať. Za opravdu úspěšným obchodem stojí desítky manažerů, obchodníků, investorů, programátoru, marketérů, kodérů, copywriterů, SEO expertů, obchodních zástupců a spousta peněz.

Na internetu najdete spousty videí o založení úspěšného obchodu. Tomáš Čupr hodiny mluví o slevomatu, rohlíku a dáme jídlo. Spousta užitečných informací a rad. Určitě tyto rady načerpejte.

Tvorba webových stránek Bohumín

Napsal Stanislav Drako

Vytváří weby obyčejným lidem, začínajícím podnikatelům a živnostníkům. Baví ho internet a práce s lidmi. Pomáha jim překonat těžké začátky podnikání, ušetřit náklady na provoz webových stránek a vyvarovat se počátečních chyb.

Mohlo by zajímat

Propojení skladových zásob mezi e-shopy – dropshipping

Populární obchodní strategie v poslední době vyhledávána zejména obchodníky, kteří chtějí snížit své výdaje na …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.